Pozdrav z prázdninové školky

18. Srpen, 2023

Tento týden jsme nejen dohlíželi na průběh stavby, (která pokračuje víceméně podle plánu), ale zároveň jsme chystali hlavní budovu a přístupnou část zahrady na provoz s dětmi. Již v příštím týdnu zde máme zajišťovat provoz pro více než 120 dětí z celého Písku. Je to více, než nám umožňuje současná kapacita školky, proto bude v pohotovosti i 8. MŠ v Zeyerově ulici. Pokud by se dostavil nahlášený počet dětí, budou se muset některé z nich z důvodu bezpečnosti přesunout právě tam. Zatím však nelze přesně říct, kterých dětí konkrétně by se přesun týkal. V pondělí 21.8.  budeme vědět více a jistě vám dáme vhodným způsobem vědět.

Zároveň vás musím upozornit, abyste např.  při vyzvedávání dítěte/dětí z MŠ ze zahrady dbali zvýšené opatrnosti a nedovolovali dětem běhat k prostorám kolem vedlejší budovy. Děkuji za respektování!

Brzy se vám ozvu a věřím, že pak s vámi již budu sdílet nějaké aktuální fotografie z rekonstrukce, zatím ten rozdíl není natolik viditelný. Přeji všem stále krásné letní dny!!